Mazlíčci

20. dubna 2010 v 17:04 | matyldakr |  The Sims 2
obal CD
Vytvořte vašim simům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si s nimi a zamilujte si je! Vyberte si ze spousty plemen psů a mnoha druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají velmi nepředvídatelné myšlenky!štěně
Simové mají domácí mazlíčky!

Osvoj si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hraj si s nimi. Trénuj své domácí mazlíčky a uč je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní "osobnost" - jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření.


kočička
Vytvoř si své mazlíčky

Vyber si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů - a to úpravami vzhledových rysů jakými jsou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen.


pes
Sedni, lehni, přines!

Simové mohou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou "dělat mrtvé", aby se tréninku vyhnuli. Neukáznění mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsobem překvapit svého majitele, ale simové mohou správným tréninkem změnit chování svých mazlíčků!Neboj!
I mazlíčci mají kariéru

Nyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří kariér - show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim nabídne pět pracovních úrovní.

Hop!
Přátelé pro životní styl

Mazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty - děti hrající si se štěňátky, teenager využívající půvabu svého zvířátka k získání pozornosti, dospělí sledující televizi společně s kočkami a nebo starší simové užívající si slunný den v parku se svým psím společníkem.


kariéra
Nové kariéry, ale pro zvířata!

Ano, datadisk Pets po delší době (poprvé a naposledy to byla Univerzita) vnese do hry nové kariéry. Ovšem nepůjde o kariéry ledajaké. Budou ušity přímo na míru vaším mazlíčkům! Konkrétně můžete očekávat oblast show businessu, bezpečnosti a služeb, kde budete moci zaměstnat své psy. V praxi to bude probíhat tak, že si pro vašeho čtyřnohého přítele přijede odvoz, který jej dopraví klasicky dopraví do zaměstnání.Vytvořte si svého mazlíčka!

Svého mazlíčka si budete moci, stejně jako simy a batolata, upravit v menu "Create a Family". Hned v úvodu si vyberete, že místo símíka chcete vytvořit čtyřnohého člena vaší rodiny. V tuto chvíli můžete zvolit věk, pohlaví a stáří a pochopitelně také jméno vašeho mazlíčka. K dispozici je přes 40 vytvořených plemen psů a koček. Navíc si můžete stahovat nové z oficiálních stránek a nebo ukládat své vlastní.Kromě již zmíněné volby plemena můžete v editoru Create-a-Pet upravovat spoustu věcí. Jednak můžete měnit fyzické dispozice - tedy tvar těla, velikost nosu, barvu očí, velikost tlapek nebo uši. Ve třetím kroku můžete vybrat obojek. Daleko zajímavější, a jistě i používanější, bude možnost úpravy srsti. Maxis zde přichystal zajímavý systém, který spočívá v nanášení několika vrstev textur na sebe. Tyto vrstvy můžete prohazovat, zprůhledňovat a také si volit různé vzorky. Nemusím snad připomínat, že tímto způsobem bude možné vytvářet unikátní srsti.Podobně jako je tomu u simů budete možné definovat "osobnost" vašeho chlupatého přítele - balancovat se bude mezi vlastnostmi génius/hlupáček, nadaný/praštěný, rozjařený/líný, samotářský/přátelský, agresivní/zbabělý, vepřík/mlsný psík.papoušek
Morčata a papoušci

Psi a kočky nejsou jedinými domácími mazlíčky, které datadisk Pets nabídne a tak se pojďme podívat na ty ostatní. Těmi jsou morčata a papoušci a také ryby ve zcela novém mořském akvárium (pouze dekorace). O morčata a papoušky se budou muset vaši simové starat stejně pečlivě jako o své čtyřnohé mazlíčky, bude nutné je krmit a starat se o ně. Simové je budou moci vyjmout z klece a hrát si s nimi, ale pozor, takový papoušek lítající po kuchyni není nic příjemného. Papoušky dokonce budou vaši simové moci učit mluvit!
morče
Jdeme na procházku!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 poparok poparok | 25. srpna 2011 v 13:58 | Reagovat

nevies ci by sa to dalo stiehnut z intraku a kde?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Daisypath Happy Birthday tickers